Majówka po majówce | Sopot, Gdańsk Dzień II


Dziś dzielę się zdjęciami z drugiego dnia naszego wypadu. Z rana wybraliśmy się SKMką z Sopotu do Gdańska, żeby pospacerować trochę po pięknej starówce.Następnie pojechaliśmy tramwajem na plażę w Jelitkowie i w towarzystwie szumu fal wracaliśmy po plaży do Sopotu. Po drodze przycupnęliśmy na chwilkę w jednym z plażowych barów, by móc chwilę dłużej cieszyć się pięknymi widokami.

Na sobie mam :
Buty / Shoes - Atmosphere
Spodnie / Pants - Pepco
Sweter / Sweater - GAP / Second Hand
Kurtka / Jacket - Pepco
Okulary / Sunglasses - Sinsay


Spacerów nie było mało, no ale po co siedzieć w czterech ścianach, kiedy za oknem tak piękna pogoda i kilkaset metrów do morza. Wieczorem poszliśmy więc deptakiem wzdłuż sopockiej plaży, by następnie trafić na kolację do knajpki o nazwie Mocno nadziane. Znajduje się ona  w jednej z bocznych uliczek odchodzących od serca miasta, deptaka na Monte Cassino.
Podawane są tam głównie pierogi i to właśnie one wylądowały na naszych talerzach. Ja zamówiłam kaszubskie z dorszem (ryba nad morzem to przecież podstawa!), a mój chłopak mix mięsnych. Wszystko było pyszne,  a te z dorszem na pewno spróbuję odtworzyć za jakiś czas sama we własnej kuchni.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Zapanować Nad Szafą , Blogger