Szczęścia młodej parze | Sukienka na wesele ?

Na wielu portalach w sieci i blogach z racji rozpoczęcia się sezonu weselnego pojawiły się przeglądy sukienek. Sama mam kilka takich imprez w tym roku i z chęcią z nich korzystałam, żeby się zainspirować.
Zastanawiając się, co nałożę na wesele, które odbyło się przedwczoraj, zaczęłam poszukiwania idealnej sukienki. Nie chciałam jednak kupować nic na siłę, żeby założyć raz i wsadzić do szafy na odczekanie do kolejnej takiej okazji. Żadna z sukienek, które wiszą już w mojej szafie, nie wydawała się odpowiednia, a w dodatku chodziłam w nich w tamtym roku i wiecie, jak to baba, musi mieć coś nowego.

Czy zawsze jednak na wesele trzeba iść w sukience ? Pamiętam, jak moja mama kiedyś chodziła w spódnicy i eleganckiej bluzce. Ja od jakiegoś czasu miałam na oku dłuższą elegancką spódnicę i zastanawiałam nad jej zakupem, bo nie wiedziałam, czy odważę się w niej chodzić na co dzień. Skoro jednak nie miałam sukienki, pomyślałam że zestawię spódnicę z gładką bluzką i tak wystąpię. Taka kombinacja sprawdziła się świetnie i myślę, że ta spódnica jest na tyle uniwersalna i piękna, że jeszcze nieraz zagości w wielu moich stylizacjach.

Bluzka / Blouse - SH
Spódnica / Skirt - Aliexpress 
Torebka / Bag - Dresslink
Buty / Shoes - SH
Zegarek / Watch - Cluse
Bransoletki / Bracelets - Aliexpress


4 komentarze:

Copyright © 2014 Zapanować Nad Szafą , Blogger